Specialista na rekonstrukce bydlení

Působí na Vás Vaše současná koupelna a toaleta stísněně, necítíte se zde příjemně nebo pouze hledáte změnu? Jsme tady právě pro Vás!

 

Provedeme rekonstrukci koupelny přesně dle Vašich představ. Stačí se rozhodnout, zda preferujete barevnou či neutrální, vanu či sprchový kout, bidet nebo bidetovou spršku.

Fotogalerie: KOUPELNY

KOUPELNY

Rozhodnout se, jak má nová koupelna vypadat, bývá často nejkomplikovanějším úkolem v rozhodování při celé rekonstrukci bytu. Při rekonstrukci je vždy nutné respektovat přání a představy klienta, ale také dispozice bytu a finanční možnosti.  Ne vždy platí, že co je hezké, je také funkční a málokdo si může dovolit mít koupelnu 20m2, jejichž designové fotky na nás koukají ze všech časopisů o bydlení.

Mezi nejdůležitější rozhodnutí pak patří volba mezi vanou a sprchovým koutem, oddělenou toaletou nebo integrovanou, a to se vůbec nebavíme o celé řadě variant dekorativních kachliček a celkovém designu koupelny. Zde obzvlášť platí, že mít vypracován 3D návrh je ideální variantou před započetím prací.

Nejčastějším typem a nejméně náročným bývá vyzdění umakartového jádra v panelových domech, které v dnešní době nesplňuje ani estetické, ani funkční požadavky na kvalitní koupelnu. Často ale také provádíme předsunutí celé stěny, čímž dojde k zvětšení užitné plochy koupelny a fajnšmekři si nechávají zabudovat do stěny dokonce akvárium.

V rámci rekonstrukce nejčastěji provádíme tyto práce:

  • zednické a sádrokartonářské práce
  • instalatérské práce
  • dodávka materiálů (vany, sprchové kouty, umyvadla, kachličky)
  • obkladačské práce